Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Erzurum Evde Masaj Fersin

  • Listed: Ağustos 29, 2017 4:36 pm
  • Expires: 34 days, 19 hours

Description

Boyun bölgesine etkili olarak tekrarlanan seanslar ile boyundaki ağrı ve kireçlenme gibi rahatsızlıklar ortadan kalkmaktadır. Erzurum masöz bölgesel olarak yapılmaktadır. Profesyonel masör tarafından uygulanan bu hareketler boyun kireçlenmesi, tutulmamış ve ağrıması gibi sorunlara birebir çözüm oluşturmaktadır. Uzun süre eğik kurmak, yorulmak ve yoğun iş temposu nedeniyle ağrı oluşturan ve dinlendirici Erzurum masöz bayan faaliyetlerine ihtiyaç duyulan bir hizmet olarak görülmektedir.

Masörler tarafından bizzat uygulama yapılmaktadır. Seans bölümleri mevcut bulunarak, belirlenen saat ve sürelerde çalışmalara devam edilmektedir. Profesyonel merkez salonları ile boyunlarda oluşan ağrılar başta olmak üzere çeşitli rahatsızlıklara karşı oldukça etkili ve profesyonel uygulamalara gidilmektedir. Boyun ve omuz çıkıntısı üzerinde kalıplaşmış ağrı ve hastalıklara karşı fizyolojik çalışmaların bütünü konforlu ortamlarda tamamlanmaktadır.

Fizyolojik ihtiyaçların başında gelen bu çalışmalara boyun bölgesine dairesel ve küçük baskılar yardımı ile tekrarlanmaktadır. Rahatlatıcı uygulamalara gidilerek oluşmuş ağrı tabakaları ve rahatsızlıklar uygulanan sürekli seanslar ile ortadan kaldırılmaktadır. Konfor, hijyen ve modern bir ortamda yapılan bu hizmetler insan vücudu için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Boyun fıtığı başta olmak üzere pek çok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

No Tags

64 total views, 2 today

  

Listing ID: 84959a5ba362f643

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply