Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Erzurum Evde Masaj Mavim

  • Listed: Ağustos 8, 2017 9:13 am
  • Expires: 17 days, 17 hours

Description

Stres altında yaşayan ve ağır şartlar altında çalışan insanların gündelik hayatın karmaşası içinde gerilen ve yorulan vücutlarının mutlak bir rahatlamaya ihtiyacı vardır. Aksi takdirde bu giderilmeyen sorunlar ilerleyen zamanlarda altından kalkılması zor ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklar olarak karşılarına çıkar. Özellikle de ruhsal rahatsızlıkların tedavi sürecinin uzun yıllara yayıldığı düşünülürse eğer bu tip sorunlara önlem almanın ne kadar önem arz ettiğinin farkına varılabilir.

Masaj uygulamaları insanların gündelik hayatta karşılaştığı her türlü sıkıntı karşısında hem fiziken hem de ruhsal açıdan yıpranmalarını tedavi edebilen en etkili yöntemler içinde baş sıralarda yer almaktadır. Uygulamalar esnasında yapılan işlemler sertifikalı ve işini bilen personeller tarafından yapılmalıdır. Uygula genel olarak insan bedeninin belirli noktalarına baskı, yoğurma gibi hareketler ile müdahalede bulunulması işlemi olarak görünse de temelde verdiği huzur, rahatlama ve zindelik hissi bunların çok daha üzerindedir.

Kasların gevşemesi ve kan dolaşımı hızlandırılması gibi önemli görevlerin yerine getirilmesini sağlayan işlemler. Uygulama esnasında yardımcı olarak kullanılan gereçlerin de katkısıyla etkisini bir hayli artırmaktadır. Özel aromatik ve bitki özlerinden elde edilmiş olan yağlar, sıcak volkanik taşlar, köpük ve su uygulamaları gibi çeşitleri bulunan işlemin temel amacı ruhu ve bedeni dengeli bir enerji seviyesine kavuşturmaktır. Masaj tüm bu etkileri sebebiyle uzun yaşamanın ve genç kalmanın en büyük sırrıdır. Uygulama sonra zindeliğin yanı sıra ciltte berraklık, esneklik ve kırışıklıkların zaman içinde yok olduğu da gözlenmektedir.

No Tags

93 total views, 3 today

  

Listing ID: 5725989a5439ac87

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply